Przejdź do głównej zawartości

Wymagania egzaminacyjne

Wymagania egzaminacyjne.

 
KWF Poland przeprowadza egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie dokładnie wg. zasad określonych przez KWF HQ

Egzaminy do stopnia 1 Dan w ramach KWF Poland przeprowadza Główny Instruktor Lars Lassen Sensei. Egzaminy na pozostałe stopnie przeprowadzane są przez uznanych mistrzów KW.F.

Stopnie uczniowskie i mistrzowskie uzyskane z federacji JKA lub od federacji Senseiów wywodzących się z JKA są uznawane przez KWF HQ po przedstawieniu stosownej kopii Dyplomu. 
Stopnie uzyskane poza federacją JKA lub federacjami Senseiów się z niej wywodzących podlegają weryfikacji poprzez przystąpienie do egzaminu. 

Popularne posty z tego bloga

Kolejne stopnie mistrzowskie w KWF Poland

Nowe stopnie KWF Miło nam poinformować, iż w trakcie odbywającej się w ramach II Pucharu KWF Poland, sesji egzaminacyjnej następujące osoby zdały na 1 Dan KWF: 1. Joanna Baran 2. Marek Wojtyna 3. Joanna Jurzak Natomiast na 4 Dan KWF zdali: 1. Mirosław Plata 2. Adam Milczarek

Sensei Lars Lassen w Szczecinie.

Seminarium szkoleniowe KWF w Szczecinie. Wyjątkowym, dwudniowym seminarium szkoleniowym w Szczecinie rozpoczęliśmy obchody dziesięciolecia KWF w Polsce. Seminarium prowadził sensei Lars Lassen 7dan KWF przy wydatnej pomocy senseia Adama Milczarka 4 dan KWF. Należy wspomnieć, że w końcówce minionego roku sensei Lars Lassen został wyróżniony przez organizację KWF stopniem 7 dan oraz osobistym listem gratulacyjnym:     W gościnnych progach Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie, który udostępnił salę treningową odbyło się z tej okazji aż 8 sesji treningowych dla wszystkich grup zaawansowania. Najliczniejszy zespół stanowiły dzieci i młodzież na co dzień trenujące w szczecińskich klubach Tengu, Fudoshin oraz w Pałacu Młodzieży, natomiast na treningach dla grupy zaawansowanej stawili się oprócz karateków ze Szczecina także reprezentanci Wałcza (Tokon) i Bielska-Białej (Keiko). Łącznie było to blisko stu uczestników. Treningi dla młodszych poświęcone były podstawom karat