Strony

sobota, 14 stycznia 2017

1% podatku

W dniach 28 września - 1 października 2017 r. na Malcie odbędzie 8 Puchar Świata i Światowa Konferencja Karatenomichi World Federation.
Nasza organizacja jako jedyny w Polsce członek ww. federacji przygotowuje się do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
Naszym celem jest godna reprezentacja Naszego kraju jak i przynajmniej powtórzenie sukcesu z Pucharu Europy z 2016 r., gdzie nasz reprezentant Stanisław Mendak zdobył złoty medal w konkurencji Kata, a nasza zawodniczka Nikola Głogowska zajęła 4 miejsce w konkurencji Kumite !
Niestety taki wyjazd wymaga środków, chcąc jak najbardziej odciążyć finansowo naszych zawodników i umożliwić im udział w ww. imprezie chcielibyśmy poprosić o przekazanie 1% podatku na nasze stowarzyszenie.

Więcej na: http://fsmm.pl/7943/zbiorka_na_wyjazd_na_puchar_%C5wiata_kwf_na_malcie5 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz